سه شنبه, 21 مرداد 1399 Tuesday 11 August 2020 00:00


جلسه هماهنگی تبلیغات نوروزی با حضور مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی، نماینده میراث فرهنگی به عنوان نماینده فرماندار، رییس اداره ارشاد و نمایندگانی از نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.
حبیبی در این جلسه ضمن اعلام این که جمعیت گردشگر خمینی شهر در سال گذشته 1270 درصد افزایش داشته است افزود: شهرستان خمینی شهر امروز به نقطه ای رسیده است که به مرور مخاطبین خود را پیدا می کند. مسافران نورزوی قبلا خمینی شهر را برای دیدن انتخاب نمی کردند و نمی شناختند.
علیرضا پیمانی نیز گفت: سازمان رفاهی تفریحی حدود 80 درصد برنامه های سال گذشته را ضمن رفع اشکالات اجرا خواهد کرد. دبیر جلسه گفت: ما یک مدیر اجرایی برنامه ها انتخاب کردیم که جدا از سازمان مدیریت کنند و بازخوردها را هم به ما برسانند. همچنین 7 راهنما برای اماکن گردشگری تعیین شده اند.
وی افزود: خانه تاریخی سرتیپ، خانه مجیر، برج کبوترخانه دستگرد و عصارخانه چهارشنبه بازار که مراحل بازسازی آن در حال انجام است، امسال مورد بازدید قرار خواهند گرفت. همچنین اتاقکی برای راهنمای مسافران نوروزی در سه راه آتشگاه (بین رستوران شب نشین و خیابان امیرکبیر) نصب خواهد شد و در آن نقشه ها و بروشورها توزیع می گردد.
پیمانی از نمایش خیابانی در اماکن و خانه های تاریخی در زمینه شهروندی و تاریخی به عنوان برنامه دیگر سازمان برای نوروز امسال نام برد و گفت: نقالی و شاهنامه خوانی در خانه های تاریخی و منطقه گردشگری لادر نیز داریم. برگزاری مسابقات ورزشی در خانه های تاریخی و برج دستگرد و لادر، نمایشگاه عکس مشاهیر در خانه های تاریخی، نمایشگاه کاریکاتور و عکاسی، نمایشگاه نجوم در خانه مجیر، چاپ نقشه گردشگری، چاپ کتاب گردشگری به دو زبان فارسی و انگلیسی و نصب بنرهای جهت نما در سطح شهر از دیگر برنامه های ماست.
وی افزود: در حال ساخت سه میان پرده یک دقیقه ای هستیم که در تلگرام تبلیغ می شود. همچنین در پی برگزاری جنگ نوروز در منطقه لادر هستیم.
گفتنی است هفتمین جشنواره سبزه برتر امسال روز یازدهم فروردین در باغ بانوان برگزار خواهد شد.
دبیر این جلسه همچنین گفت: کانال تلگرام راه اندازی شده است. همچنین شربت خانه ای در خانه های تاریخی مجیر و سرتیپ راه اندازی می شود. نمایشگاه خاتم، مینا و قلم زنی نیز در خانه های تاریخی برگزار می شود. همچنین هماهنگی هایی برای برپایی رستوران موقت در منطقه لادر و خانه سرتیپ با شبکه بهداشت انجام شده است. برپایی آتلیه عکاسی در خانه های مجیر و سرتیپ و همچنین برپایی نمایشگاه گل های تزئینی در خانه سرتیپ از دیگر برنامه های سازمان است.

آگهی ها
تبلیغات